image
Rektor Susanne Stubgaard

Ledelsen

Susanne Stubgaard
Rektor
tlf. 55 72 06 76
susanne.stubgaard@naestved-gym.dk

Ansvarlig for 1j, 1k, 1p, 2k, 2p


Herudover består ledelsen af vicerektor, økonomi- og administrationschef, fem uddannelsesledere og kontorleder, der sammen med rektor varetager den daglige ledelse af skolen.

Ved at klikke på nedenstående portræt, kan du se lederens ansvarsområder.


Steffen Bech

SB

Vicerektor, kursusleder 

steffen.bech@naestved-gym.dk

Ansvarlig for 1s, 1w, 1y, 2s, 2w,
2y, 2z, 3s, 3w, 3y


Martin Hansen

PH

Økonomi- og administrationschef

martin.hansen@naestved-gym.dk


Charlotte Madsen

CM

Uddannelsesleder 

charlotte.madsen@naestved-gym.dk


Uddannelsesleder for 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 2r, 3a , 3b, 3c
 


Lillian Roiy Holst

LH

Uddannelsesleder, kursusleder 

lillian.holst@naestved-gym.dk      

Uddannelsesleder for 1m, 1n, 1r, 1x, 2m, 2n, 2x, 3m, 3z
 

 


Marianne Bollerup
Neuer

MB

Uddannelsesleder, kursusleder 

marianne.bollerup@naestved-gym.dk

Uddannelsesleder for 1t, 1u, 1z, 2j, 2t, 2u, 3t, 3u, 3x 


Mette Pryds

PY

Uddannelsesleder, kursusleder

mette.pryds@naestved-gym.dk

Uddannelsesleder for 
1d, 1e, 1f, 2d, 2e, 2f, 3d, 3e, 3f, 3r


Poul Erik Andersen

PA

Uddannelsesleder, Skemalægger

poul.erik.andersen@naestved-gym.dk


Hanne Pedersen HP Kontorleder hanne.pedersen@naestved-gym.dk